ost dosyası pst dosya formatına nasıl dönüştürülür?

ost dosyası pst dosya formatına nasıl dönüştürülür?

#2277 İleti | Torydanial | 20 Mar 2018, 12:20

OST'den PST'ye dönüşüm, kullanıcıların günlük bazda yaptıkları en yaygın e-posta yönetimi görevlerinden biridir. OST'nin PST'ye dönüştürülmesi, Arşivleme ve Verme ile de manuel olarak yapılabilir, ancak aynı sistem üzerinde çalışıyorsanız, bu yöntemler sadece iyidir. MS exchange kullanıcıları, bu tür dönüşümlere ihtiyaç duyan kullanıcılar.

Aynı sistemi kullanmayı planlıyorsanız, OST dosyası oluşturuldu, manuel yöntem kullanabilirsiniz

Dosyayı farklı bir sistemde kullanmayı planlıyorsanız, piyasada bulunan çeşitli dosya dönüştürme araçlarına bakmanız gerekir.

Technet galeride çeşitli araçlar bulabilirsiniz. Daha fazla detay için lütfen ziyaret edin :- https://www.softknoll.com/ost-to-pst-converter/
Torydanial
 
İleti: 1
Kayıt: 20 Mar 2018, 12:09
İşletim Sisteminiz: windos
LibreOffice Sürümü: 2010

Re: ost dosyası pst dosya formatına nasıl dönüştürülür?

#2280 İleti | zakwas | 28 Mar 2018, 09:56

Araştırmalarıma göre, ostst pst dönüşümü için herhangi bir ücretsiz program mevcut değildir. Fakat birçok ücretli hizmet var.

Herhangi bir ücretsiz araç için gitmemenin herhangi bir yolu, çünkü pek çok dezavantajı var. OST dosyanızı doğru şekilde dönüştüren profesyonel bir araç seçin.

Ost veri dosyanızı dönüştürmek ve kurtarmak için "OST dönüştürücü" ı deneyebilirsiniz. E-postaları, kişileri, takvimleri, etkinlikleri, görevleri, notları, rss yayınlarını, dergi öğelerini vb. Kurtarır ve PST dosya biçimine dönüştürür. https://www.gaintools.com/ost/pst/
zakwas
 
İleti: 1
Kayıt: 28 Mar 2018, 09:18
İşletim Sisteminiz: win10
LibreOffice Sürümü: 4.1


Eklentiler

Kimler çevrimiçi

Kayıtlı kullanıcılar: Google [Bot], Tbot

cron