DOSYA AÇILIRKEN HATA

fudeyl

DOSYA AÇILIRKEN HATA

Mesaj gönderen fudeyl »

Dosyadaki bir hatadan dolayı sayfayı açamıyorum yadımcı olabilirmisiniz? Daha önce doyayı openofficede kullanıyordum.
Dosya ekleri
tel.ods
(28.04 KiB) 199 kere indirildi
En son fudeyl tarafından 02 Eyl 2014, 08:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
kobzeci

Re: DOSYA AÇILIRKEN HATA

Mesaj gönderen kobzeci »

Merhaba,

Gördüğüm kadarıyla hala OpenOffice kullanıyorsunuz. Ekran görüntüsünün köşesinde OpenOffice simgesi var. LibreOffice ile denediniz mi?

Ayırıcı seçeneklerinden Ayıran radyo düğmesine tıklayıp aşağısındaki önizlemeden tabloyu ayarlayabilirsiniz.
fudeyl

Mesaj gönderen fudeyl »

LibreOffice denedim lakin ondada farklı bir hata veriyor. İsterseniz size dosyayı yollayım birde siz bakın. Bir çok şeyi denedim resmi kaldırıp dosyayı ekledim bakabilirseniz memnun olurum. Libre Office de biraz daha farklı hata veriyor ama aynı açamıyorum. Açılan dosyada boş :( bu konuda bana yardımcı olursanız hakkınızı nasıl öderim bilemem. İçinde bir çok önemli doyalarım var. Kolay gelsin.
kobzeci

Mesaj gönderen kobzeci »

Tabi bakabilirim.
fudeyl

Mesaj gönderen fudeyl »

teşekkür ederim umarım başarılı bir sonuç alırız.
fudeyl

Mesaj gönderen fudeyl »

kobzeci üstad bizim belgeden bir haber yok herhalde :(
kobzeci

Mesaj gönderen kobzeci »

fudeyl yazdı:kobzeci üstad bizim belgeden bir haber yok herhalde :(
Hocam özelden sana dosya ile ilgili detayları sordum ama görmedin özel mesajı sanırım.
namcojoulder

Mesaj gönderen namcojoulder »

Merhaba,

Zannediyorum en son yaptiginiz islemlerden biri sirasinda dosyaniz bozulmus.

ODF dosyalari aslinda icinde baska dosyalar bulunduran birer zip dosyasidir. Yani dosyayi 7zip, winzip, winrar gibi dosyalarla acabilmeniz gerekli. Kendimdeki calisan dosyalarda sorun olmadan acabiliyorum bu sekilde 7zip ile. Sizin dosyaniz en son gelistirme surumunde dosya okunamadi hatasi veriyor. Ayni sekilde zip ilede acamadim. Zannediyorum ki dosyayi OpenOffice ile de acamayabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
sabriunal
İşletim Sisteminiz: Ubuntu, Fedora, Linux, Manjaro
LibreOffice Sürümü: Her zaman güncel

Mesaj gönderen sabriunal »

Versiyon: Version: 4.4.0.0.alpha0, dosyayı açtı ama işi boş gösterdi.

Ark veya başka bir araç ile de dosyayı açmaya kalktığımda zipden çıkartamıyor. Son kayıtta dosya bütünlüğü bozulmuş görünüyor. Acaba başka bir yedeği falan yok mu?