Multisave Belgelerinizi aynı anda ODF, Microsoft Office ve PDF biçimlerinde kaydedebilirsiniz - Multisave

kobzeci

Multisave Belgelerinizi aynı anda ODF, Microsoft Office ve PDF biçimlerinde kaydedebilirsiniz - Multisave

Mesaj gönderen kobzeci »

Multisave, belgenizi aynı anda ODF, Microsoft Office biçimleri ve PDF olarak kaydetmenize imkan veren bir eklenti.

Resim

http://extensions.libreoffice.org/exten ... ultisave-1 adresinden indirebilirsiniz.

Sizden ricam çalışıp çalışmadığını bildirmeniz. (Bilgisyar kullanıcı adınızda "i" harfi varsa bildiriminiz çok önemli)

Bir de eklenti hangi dilde geliyor, onu da söylerseniz çok güzel olur.
karakartala
İşletim Sisteminiz: LinuxMint
LibreOffice Sürümü: 6.4

Re: Multisave Belgelerinizi aynı anda ODF, Microsoft Office ve PDF biçimlerinde kaydedebilirsiniz - Multisave

Mesaj gönderen karakartala »

Windows Vista'da LibreOffice 4.0.4.2 ile denedim. Eklenti çalışıyor. Dönüştürdüğü dosyalarda problemsiz açılıyor. Eklenti İngilizce geliyor.

Not: Kullandığım bilgisayarın adında "i" harfi yok.
darbe
İşletim Sisteminiz: windows 7
LibreOffice Sürümü: 4.1.0.3

Re: Multisave Belgelerinizi aynı anda ODF, Microsoft Office ve PDF biçimlerinde kaydedebilirsiniz - Multisave

Mesaj gönderen darbe »

Windows 7 Enterprise
LO 4.1.2.2
Sistemim ingilizce ama LO turkce. Her nasil oluyorsa eklenti baska dilde geliyor (Sanirim Almanca)
Baska sorun yok cok guzel calisiyor. Yapan arkadaslarin ellerine saglik
Kullanıcı avatarı
sabriunal
İşletim Sisteminiz: Ubuntu, Fedora, Linux, Manjaro
LibreOffice Sürümü: Her zaman güncel

Mesaj gönderen sabriunal »

Malum Linux; Laptop adı: Yakusha, Kullanıcı: Sabri.

Eklenti İngilizce olarak kuruldu, çalıştı ve içinde i harfi geçen dosya ismini kaydetti.
kobzeci

Mesaj gönderen kobzeci »

yakusha yazdı:Malum Linux; Laptop adı: Yakusha, Kullanıcı: Sabri.

Eklenti İngilizce olarak kuruldu, çalıştı ve içinde i harfi geçen dosya ismini kaydetti.
Burada sistem dili de önemli... Sistem dili ingilizceyse sorun olmuyor. Sistem Türkçe yerelde ise sorun oluyor.

Sistem dili nedir?
darbe
İşletim Sisteminiz: windows 7
LibreOffice Sürümü: 4.1.0.3

Mesaj gönderen darbe »

Sistem dili degilde libreoffice dili. Cunku benim sistemim ingilizce LO turkce idi. Almanca olarak geldi. LO in dilinide ingilizce yapinca eklentide ingilizce oldu.
Kullanıcı avatarı
sabriunal
İşletim Sisteminiz: Ubuntu, Fedora, Linux, Manjaro
LibreOffice Sürümü: Her zaman güncel

Mesaj gönderen sabriunal »

Sistem dili bende stabil sürümde türkçe, gecelik sürümde ingilizce. Bu arada 22 gündür gecelik sürüm derlenmiyor. Birilerinin kulakları midasın kulakları olsun emi.