Tanıtım ve Pazarlama Sorumlusu

Kullanıcı avatarı
sabriunal
İşletim Sisteminiz: Ubuntu, Fedora, Linux, Manjaro
LibreOffice Sürümü: Her zaman güncel

Tanıtım ve Pazarlama Sorumlusu

Mesaj gönderen sabriunal »

Merhaba,

LibreOffice Türkiye ekibi olarak yürütülecek tanıtım ve pazarlama çalışmaları için yoğun temaslarımız sonucu sevgili Sezai Yeniay bizi kırmayarak bu görevi kabul etmiştir.

Şu ana kadar elimizde hiç bir şey olmadığından, Tanıtım ve Pazarlama sorumlusunun ne yapacağını bile ortaya koymak bizim için önemli bir adım olacaktır.

Kendisine bu görevde yarıdm etmek isteyenler veya bu görevi devralmak isteyenler var ise, çekinmeden bize ulaşabilir.

Sevgili Sezai'ye bu görevinde başarılar dilerim.

Sezai'ye Tanıtım ve Pazarlama faaliyetleri için sezaiyeniay(at)ozgurlukicin.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,
Zeki

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Merhaba arkadaşlar ,

Öncelikle kusuruma bakmayın geç bir ileti oldu. Şu anda libreoffice ile ilgili en önemli çalışma çeviri çalışması ki bu işi de üstadlar gayet iyi yapıyorlar ve malesef ben o alanda bir katkıda bulunamıyorum. Elimden geldiğince Tanıtım ve Pazarlama konusunda katkı vermeye çalışacağım. Forumda pek varlık gösteremesem de takip ettiğimi bilmenizi isterim. Önümüzdeki günlerde Libreoffice kullanan ya da kullanmayı düşünen ve kullanabileceğini düşündüğüm özellikle yerel yönetim ve kamu kuruluşlarına ulaşarak görüşlerini alacağım. Bunun yanında halihazırda libreoffice kullanan kurumların tecrübelerini de forumda paylaşmaya çalışacağım. Bana bu süreçte yardımcı olmanızı dilerim.