HAVELSAN PARDUS deneyimini paylaşıyor (17-21 Temmuz 2017)

Kullanıcı avatarı
fortran
İşletim Sisteminiz: GNU/Linux
LibreOffice Sürümü: 7.4.4.2

HAVELSAN PARDUS deneyimini paylaşıyor (17-21 Temmuz 2017)

Mesaj gönderen fortran »

Resim
Savunma ve Bilişim sektörlerinde global çözümler sunan bir bilişim ve sistem şirketi olan HAVELSAN; 17-21 Temmuz 2017 tarihleri arasında “HAVELSAN PARDUS deneyimini paylaşıyor” etkinliğini düzenliyor. Etkinlik başvuruları, 28 Nisan – 01 Haziran 2017 tarihleri arasında alınacak. Eğitimin, HAVELSAN Ankara Merkez tesislerinde düzenleneceği ve eğitime katılımın ücretsiz olduğu belirtilirken, başvurular tamamlandıktan sonra yapılacak olan değerlendirme sürecinin ardından katılımcıların belirleneceği ifade ediliyor. Eğitimin sonunda başarılı olan öğrencilere başarı sertifikası verileceği söylenirken, katılımcılara da bir katılım sertifikasının verileceği belirtiliyor. Ayrıca eğitim sonunda ödüllerin başarı sıralamasına göre dağıtılacağı bildirilirken, başarılı mezunlara HAVELSAN’a iş alımda öncelik sağlanacağının altı çiziliyor. HAVELSAN, katılım koşullarını da şu biçimde sıralıyor:

Resim

Eğitim Katılım Koşulları:

Üniversitelerin Bilgisayar, Bilgisayar Bilimleri, Endüstri, Matematik, Sistem, Yazılım veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümlerinden birinden mezun olmuş veya 1 Temmuz 2017 tarihi itibari ile mezun olacak veya yüksek lisans öğrencisi olmak.
Herhangi bir işte çalışmamak.
İyi derecede İngilizce bilmek.
Gerçekleştirilecek eğitimlere kesintisiz olarak katılabilmek.
3 veya üzerinde (4’lü sistemde) Genel not ortalamasına sahip olmak.
Büyük Veri Analizi Sertifika Programı adayları için tercihen en az giriş seviyesinde Python ve Java dillerini bilmek.
PARDUS Sertifika Programı adayları için; GNU/Linux ile ilgili paylaşımları bulunan, (örn. github veya stackoverflow tercih sebebi) ve GNU/Linux kullanımında, komut satırı deneyimine sahip.

Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için firmanın web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

getgnu